BomBBoards SIM 2012

Ekipa z BomBBoards Longboards w line-upie na rok 2012 zaprezentowała nowa deskę BomBBoards SIM.

Deska ogromnie nam się podoba, gdyż jest to klasyczny Pintail rodem z lat 70-tych, a mamy ogromny sentyment do takich desek, bo właśnie na pintailach zaczynała się nasza przygoda z longboardingiem.

Zarówno kształt, jak i grafika deski sięga głęboko do korzeni longboardingu.

Sim ma 94cm, 22cm szerokości, więc nie jest wcale taka mała. Od spodu posiada przepiękna biało-niebieską grafikę w hawajskie kwiaty,

Na desce jeździ się bardzo płynnie i niezwykle miło, uczucie to porównywać można chyba tylko z surfingiem lub jazdą w puchu na snowboardzie. Prawie jakby się płynęło po betonowej fali.

Do tego Sim posiada doskonale wyprofilowany concave, który błyskawicznie reaguje na dociski stóp, czyniąc tą dechę idealną do pumpingu i ostrego curvingu. Jeśli dobrze go dociśniesz bez problemu wejdziesz w Slide, gdyż producent zadbał o doskonały osprzęt i wyposażył Sim’a w Traki Randal/Paris oraz kółka ABEC11

Co do specyfikacji, blat posiada niewielki tail, który doskonale się sprawdza w mieście, kiedy chcesz podbić deskę na światłach lub podrzucić pod krawężnik. Ułatwia on również robienie podstawowych tricków.

Reasumując BomBBoards Sim to doskonały cruzer, jeżeli szukasz czegoś do jazdy miejskiej, pumpingu oraz przemykania między ludźmi, potrafi jednak pokazać pazur, jak się ją mocniej dociśnie. Producent uzyskał doskonałe połączenie jakości oraz zamontowanego osprzętu do ceny.

 

 

Specyfikacja Producenta
•    Długość: 94cm
•    Szerokość: 22
•    Kształt: Classic

 

Share to FacebookShare to TwitterShare to MySpaceStumble ItShare to RedditShare to Delicious