Landyachtz Switch 37 jest longboardem o budowie zwanej drop top - deck jest obniżony między trakami, przez co środek ciężkości jest znacznie niżej.
Posiada 56 cm platformę, która może być trochę za ciasna dla wyższych skaterów, ale idealna dla sprawdza się u niższych osób.
Jest on bardzo dobry do szybkich, dowhillowych zjazdów, freeride'u czy też jako środek transportu - do zwykłego przemieszczania się.
Właśnie przez obniżony środek deski, długie dystanse nie będą aż tak męczące.
Najbardziej polecamy traki Randal,Paris 180 i Bear.
Są one przeznaczone do szybkich zjazdów, ale sprawdzają się też znakomicie w cruisingu.
Jeśli lubisz freeride powinieneś spróbować kół od ABEC 11 - 72mm freerides'y.
Do downhillu możemy polecić 70mm retro zig zags również od ABEC 11.
Switch 37 jest również super stabilny i bardzo dobrze lokuje stopy, a przyt tym bardzo łątwo się nim pompuje.
Super decha w kompaktowym rozmiarze doskonale nadaje się jako środek transportu i do ulicznych przejażdżek.
Specyfikacja:
- 9 warstw klonu kanadyjskiego daje desce sztywność, która jest potrzebna zachowując przy tym nie dużą wagę
- platforma "drop top" daje uczucie dużej stabilności nawet przy większych prędkościach i jest łatwa do odpychania się
- lock na stopyi daje Ci możliwość zaparcia stóp przy pokonywaniu nierówności
- Jeśli 56cm longboard jest dla Ciebie za krótki to sprawdź Switch'a
Deski Landyachtz w całej Polsce oraz Landyachtz Longboards Warszawa najlepie szukać pod linkiem https://www.longboardy.pl/Landyachtz-Warszawa-blog-pol-1552906464.html
- Zaloguj się aby dodać komentarz.