Lush Symbian

      W tym roku Lush wypuścił na rynek nową wersje Longboard przyjętego w świecie longboardowym z ogromnym powodzeniem – Lush Symbian.
Nie oznacza to, że stara wersja zniknęła z produkcji. Produkowane będą obie wersje.

Dzieki uprzejmości Lush Longboards dostaliśmy ją na testy i poniżej nasze wrażenia.
Co nas od razu zachwyciło. Deska posiada niesamowita grafikę, której w żadnym wypadku nie da się porównać z tym, co widać na zdjęciach. W rzeczywistości jest o wiele ładniejsza.
Grafa była dla nas ogromnym zaskoczeniem. Niebiesko – zielona z metalicznymi wstawkami prezentuje się doskonale, a metaliczne kontury dodają dodatkowego efektu.
Nowy model od starego różni się głównie tym, że nie jest już płaski, lecz posiada rocker ( cała deska wygięta lekko ku dołowi).

Taki kształt ma bezpośredni wpływ na kontrolę deski podczas szybkich zjazdów oraz pewnie trzyma stopy przy stand-up slidach. Deskę zmontować można zarówno w systemie dropthrough jak i topmount.
Symbian jest sztywny, lecz posiada wystarczająco flexu by wytłumić małe wstrząsy i nierówności.
Na końcach są 2 kicki, które dodatkowo umożliwiają robienie na nim trików, choć w naszej opinii mógłby tam być przyklejony grip. Zawsze można samemu nakleić!

Bardzo fajną opcją jest możliwość montowania traków w szerszym i węższym rozstawie, dzięki systemowi dziurek. Zmniejsza to Wheelbase o 2 cm oraz daje możliwość dostosowania deski w zależności od tego czy posiadasz traki Sabre, Randal, Holeys czy inne.

Specyfikacja:
Długość: 106cm
Szerokość: 25.4cm
Wheelbase 77.5cm lub 79.5cm
Konstrukcja 9 warstw kanadyjskiego klonu
Concave: 1.9cm
Waga maksymalna127KG
Flex: Sztywny

Więcej informacji o Lush Symbian:
http://www.lushlongboards.com/index.php?p=product&products_id=2746
 

Share to FacebookShare to TwitterShare to MySpaceStumble ItShare to RedditShare to Delicious