Nowe modele BomBBoards na rok 2012

Na stronie BomBBoards pojawiły się długo wyczekiwane deski longboardowe z kolekcji 2012. Musimy przyznać, że robią piorunujące wrażenie.

Od razu widać, że firma BB nie osiadła na laurach i od zeszłego roku zrobili ogromny progres. Jest to aż 7 nowych modeli, z czego 5 desek zachowało swoje nazwy, ale i pojawiły się 2 nowości.

 

 

Killer Twin i Float zachowały swój oryginalny kształt, zyskały za to nową grafikę. W szczególności o Killerze w zeszłym roku słyszało się wiele dobrego i sporo osób polecało tą deskę jako deck naprawdę uniwersalny.

Infinity zmieniła kształt, lecz jako jedyna zachowała grafikę z 2011. Zrobiła się nieco krótsza, lekko szersza i zyskała przedłużony nose i tail, co na pewno pomoże przy wykonywaniu flat tricków.

Tricky oraz NANO przeszły totalną metamorfozę i zmianie uległ zarówno grafika jak i sposób gięcia, choć zachowały swój oryginalny kształt z  roku 2011.  Tricky zyskał Double Kick a NaNo stało się naprawdę doskonałą miejska deska z zawiniętym kick tailem.

Pojawiły się 2 nowe modele Slick oraz SIM.  Slick to deska zrobiona z myślą o dłuższym pushu oraz slidach. Ma obniżoną, szeroką platformę i jest niesłychanie stabilna. Jak twierdzi sam producent „slidy na tej desce to bułka z masłem”.   Long-shortboard SIM to coś dla miłośników klasycznych desek. Mniejszy odpowiednik dobrze znanego Flota. Dobra deska na cruzing, ostre skręty oraz przemieszczanie się. Jest mała, zgrabna i lekka. 

W tym roku BomBBoards poszła grubo do przodu i zaprezentowała naprawdę kompleksowy zestaw desek na osprzęcie z najwyższej półki: Randal RII oraz ABEC11.  Bardzo cieszy fakt, że chłopaki wkładają tyle wysiłku w rozwój polskiej sceny longboardowej.

 

 

 

Więcej informacji o deskach na:

www.bombboards.pl

Share to FacebookShare to TwitterShare to MySpaceStumble ItShare to RedditShare to Delicious

Komentarze

Wiecie jaka była wcześniej długość Infinity?

Jeny dechy wyglądają naprawde elegancko i troche mam problem na którą sie zdecydować. Najchętniej wzialbym wszystkie