Sklep z hulajnogami wyczynowymi Gdańsk


Jazda na hulajnogach z roku na rok staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Przez pewien czas kojarzona wyłącznie ze swego rodzaju zabawką dla dzieci, służącą tylko do jazdy. W tej chwili zaczyna do nas napływać kolejny trend ze Stanów zjednoczonych, a mianowicie wyczynowe uprawianie jazdy na hulajnogach. Skateparki pełne są w tej chwili młodych ludzi, którzy śmigają na tego typu sprzęcie. Dzięki zwiększonej popularności, pojawia się pytanie: „Gdzie można kupić hulajnogę wyczynową w Trójmieście?” oraz „Na co zwrócić uwagę przy zakupie?”. W tym wpisie postaramy się udzielić Wam odpowiedzi na te pytania.

Zacznijmy od tego na co zwrócić uwagę. Po pierwsze radzimy unikać rozwiązań marketowych, które bardzo często w instrukcji użytkowania mają zaznaczone, że nie nadają się do jazdy wyczynowej. Dodatkowo wiele z nich złożona jest z elementów, których nie da się wymienić przy wykorzystaniu części renomowanych marek, które z założenia są uniwersalne i pasują do produktów dobrej jakości. Jeżeli chodzi już o sam wybór hulajnogi, to wiele zależy od własnych preferencji, jednak z takich podstawowych kwestii, to jej wysokość powinna być taka, że kiedy na niej stoimy, to kierownica powinna znajdować się na wysokości pasa. Jeżeli chodzi o wielkość kół, to mniejsze będą bardziej zwrotne, a większe szybsze. Szerokość kierownicy najczęściej dobiera się taką, jak szerokość naszych barków. Materiały, z których wykonane są hulajnogi, odgrywają niebagatelne znaczenie, gdyż wykonane ze stali będą cięższe, ale trochę bardziej wytrzymałe. Lżejsze są produkty wykonane z aluminium, jednak mogą być bardziej podatne na uszkodzenia. Takim złotym środkiem są hulajnogi wyczynowe wykonane z tytanu, które są bardzo lekkie a przy okazji bardzo wytrzymałe.

Czas na odpowiedź na pytanie o miejsce, w którym można kupić hulajnogi wyczynowe. RidePalace.pl to sklep w Gdańsku, który posiada największy wybór hulajnóg wyczynowych, oraz części (koła, kierownice, łożyska, podesty, gripy, pegi) i akcesoriów (ochraniacze, kaski) do nich. Są to produkty renomowanych marek, m.in.: Addict, Blazer, Slamm, Frenzy, Solitary, Zycom. Jest to największy sklep w Trójmieście i na Pomorzu oferujący hulajnogi wyczynowe oraz dodatki do nich.

Zapraszamy do największego sklepu z hulajnogami w Gdańsku, Trójmieście oraz na Pomorzu, gdzie zakupicie hulajnogi wyczynowe, kierownice, kółka oraz inne akcesoria niezbędne do wykonywania tego sportu. Zamówienia można też składać przez stronę internetową. Wszystkie dostępne hulajnogi znajdziesz TUTAJ.

Ride Palace
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk  

Zachęcamy do zadawania pytań, można to zrobić pisząc na: kontakt@ridepalace.pl oraz dzwoniąc pod 535 008 775.

Share to FacebookShare to TwitterShare to MySpaceStumble ItShare to RedditShare to Delicious