Sklep z rolkami i wrotkami Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot ) | Serwis rolkowy Gdańsk

Wrotkownia.pl to największy sklep z rolkami i wrotkami w Gdańsku, Trójmieście oraz w całej północnej Polsce . Oferujemy największy wybór rolek na Pomorzu. Produkty oferowane w naszym sklepie z rolkami w Gdańsku są najwyższej klasy i wyłącznie znanych producentów takich jak Rolki K2, Rolki Powerslide, Rolki Rollerblade.
Wsklepie rolkowym wrotkownia kupisz zarówno same rolki i wrotki jak i cały niezbedny osprzet, potrzebny do jazdy na rolkach taki jak kaski, Ochraniacze czy też koła do rolek.

Serwis rolkowy Gdańsk | Serwis wrotkowy Gdańsk
Przed sezonem zawsze warto zwrócić uwagę na stan naszych rolek. Jeżeli potrzebujesz pomocy z przywróceniem swoich rolek do stanu używalności, to zapraszamy do naszego sklepu, gdzie odpowiedni specjaliści zajmą się Twoim sprzętem.

Nasz sklep mieści się pod tym adresem:
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk 

Zapewniamy serwis rolek różnych marek. Oferujemy akcesoria marek K2, Powerslide oraz Rollerblade. Podczas serwisu należy zwrócić szczególną uwagę na łożyska i koła, które ulegają naturalnemu zużyciu w trakcie jazdy, a to właśnie one są jednym z głównych elementów, które mają bezpośrednie przełożenie na przyjemność z jazdy.

Oba te elementy są w pełni wymienialne i nie ma większych problemów z ich dostępnością. Należy również pamiętać, że koła w większości wypadków są uniwersalne, a przy ich wyborze jedyne na co trzeba mieć baczenie, to jaki maksymalny rozmiar zmieści się w płozie naszych rolek. Trochę inaczej sprawa ma się z łożyskami, bo niektóre mają zintegrowane tuleje, przez co nie zawsze pasują do wszystkich modeli.

Największa różnorodność kwestii dopasowania tyczy się hamulców, gdyż hamulce z reguły pasują tylko bezpośrednio do rolek swoich producentów. To znaczy, że jeżeli mamy rolki K2 to będzie do nich pasował, prawie na pewno, tylko hamulec K2. Co więcej w zależności od modelu te hamulce też mogą być różne.

Oferujemy szeroki wachlarz kół zamiennych w wielu rozmiarach (od 80mm aż do 125mm), największych na świecie producentów sprzętu rolkowego. Łożyska przez nas oferowane do rolek, to między innymi Abec 5, Abec 7, Abec 9 oraz ILQ-5, ILQ-7, ILQ-9.

Dodatkowo zachęcamy do zaopatrzenia się w ochraniacze i kask, które są podstawową formą ochrony i zwiększają nasze bezpieczeństwo, a przecież dużo lepiej zapobiegać niż leczyć.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu, pisząc na: kontakt@wrotkownia.pl lub dzwoniąc pod: 535 008 775.

Share to FacebookShare to TwitterShare to MySpaceStumble ItShare to RedditShare to Delicious