Sabre GC-190

Każdy, kto planuje zakup longboarda staje przed tym samym dylematem. Jaki sprzęt wybrać?

Blat najlepiej jakby był wystarczająco sztywny do szybkich zjazdów, ale jednocześnie odpowiedni do crusingu i pumpingu. Przy wyborze kół zastanawiamy się, jakie będą miały idealną przyczepność a za razem gładko się ślizgały.

I jak w przypadku kół i blatów longboardowych złoty środek nie został odnaleziony, tak wszechstronne traki naprawdę istnieją.

SABRE GC-190 to traki o odwróconym kingpinie i baseplate 45*. Taka specyfikacja czynie je doskonałymi trakami zarówno do freeridu jak i niedzielnego crusingu wzdłuż nadmorskiej promenady.

Skręcają bardzo gładko i przyjemnie oraz są na tyle stabilne, że nawet osoby, które nigdy wcześniej nie próbowały longboardingu nie mają problemów z równowagą. Uniwersalność tych traków wynika głównie z kąta nachylenia kingpin względem baseplate. W przypadku Sabre jest to 45 stopni, czyli pomiędzy trakami cruzingowymi (50 stopni) oraz downhillowym(42stopnie). Jest to naprawdę złoty środek, jeśli chodzi o traki.

 

 

Dostępne są w 2 kolorach białym oraz srebrnym Nie wiesz co wybrać – Sabre! Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej odwiedź: http://www.sabretrucks.com/

Share to FacebookShare to TwitterShare to MySpaceStumble ItShare to RedditShare to Delicious